Informační povinnost 2018-07-18T14:03:26+00:00

Informační povinnost o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů

Ve smyslu a podle ustanovení § 14 a § 20d až § 20za zák. č. 364/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění předpisů pozdějších, s odkazem na občanský  zákoník č. 89/2012 Sb. se poskytuje spotřebiteli (klientu) tato

INFORMACE o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů:

(1) Prodávající informuje spotřebitele jasným, srozumitelným a snadno dostupným způsobem o subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, který je pro daný typ nabízeného, prodávaného, poskytovaného nebo zprostředkovaného výrobku nebo služby věcně příslušný. Informace musí zahrnovat též internetovou adresu tohoto subjektu, kterým je Česká obchodní inspekce – www.coi.cz. Jestliže prodávající provozuje internetové stránky, uvádějí se tyto informace i na těchto internetových stránkách.

(2) V případě sporu mezi spotřebitelem a prodávajícím, který se nepodařilo mezi stranami urovnat přímo, poskytne prodávající spotřebiteli informace uvedené v odstavci 1 v listinné podobě nebo na jiném trvalém nosiči dat.“

§ 25  Informační povinnost poplatníka


(1) Poplatník je povinen mít na místě, kde se běžně uskutečňují evidované tržby, umístěno informační oznámení, které je dostatečně viditelné a čitelné, pokud to nevylučuje povaha věci. Informační oznámení je poplatník povinen umístit na internetové stránky, na kterých jsou nabízeny zboží nebo služby.

(2) Obsahem informačního oznámení je

a) text ve znění “Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.”, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu, nebo

b) text ve znění “Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.”, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby ve zjednodušeném režimu.

SLUŽBY PROVOZUJE:

Memory In Memory s.r.o.
Nová 1401/26,
400 03 Ústí nad Labem

Firma je registrovaná
v obchodním rejstříku
vedeném Krajským soudem
v Ústí nad Labem, oddíl C,
vložka 12793

IČ: 25024973 DIČ: CZ25024973

Nově otevřená pobočka

Poslední rozloučení je jednou z posledních služeb, kterou můžeme zesnulému prokázat a každý, i ten nejobyčejnější a ve svém životě osamocený člověk, si zaslouží naši úctu a pokoru při jeho důstojném vyprovázení na poslední cestě. Pracovníci pohřební služby Memory In Memory s.r.o. Vám rádi v těchto smutných chvílích pomohou.

Nezapomeňte, že volba pohřebního ústavu záleží vždy výhradně na Vašem rozhodnutí. Kvalita nabízených služeb a cenové relace se většinou značně liší.

Otevřeli jsme novou pobočku přímo v centru města. Přímo vedle „šikmého kostela“ ve spojovací ulici na náměstí v ulici Fabiána Pulíře ( vedle OC Sever naproti lékárně ). Výborná dostupnost jak automobilem ( parkování ve Fóru ), tak městskou dopravou ( zastávky na Mírovém náměstí ).

Otevírací doba po telefonické dohodě podle Vašich možností a Vámi zvoleného dne a času. Nemusíte čekat, termín bude vyhrazen pouze pro Vás.

Zavolejte nám

Kde nás najdete?

Mapa

Služby

Fabiána Pulíře 117/4, Ústí nad Labem

Potřebujete více informací?

Navštivte náš web